Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Badania personelu SPG ZOZ w kierunku koronawirusa

  • PERSONEL SPG ZOZ W NADARZYNIE MIAŁ WYKONANE TESTY GENETYCZNE NA SARS – COV – 2, aby w sposób odpowiedzialny móc wypełniać swoje obowiązki nie narażając innych pracowników oraz pacjentów na zakażenie.
  • Według dzisiejszych wytycznych testy na koronawirusa mogą wykonać: szpitale, stacje sanitarno-epidemiologiczne oraz lekarze dla personelu medycznego w przypadku objawów zakażenia lub po kontakcie z osobą zakażoną. Uważamy, że to za mało! Wspólnie z UG prowadzimy rozmowy z instytucjami, które mogą nam pomóc w zapewnieniu możliwości diagnostyki dla mieszkańców,
    a w szczególności dla personelu jednostek/instytucji publicznych funkcjonujących na obszarze Gminy Nadarzyn (Policja, Straż Gminna, Straż Pożarna, GOPS, placówki edukacyjne – szkoły, przedszkola, żłobki, poczta i inne).
  • Wykonane testy w WARSAW GENOMICS łączą się z planami odmrażania pracy przychodni, o których poinformujemy wkrótce. Dziękujemy firmie za jak zwykle sprawne wykonanie testów.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst