Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Poradnia ortopedyczna

Poradnia ortopedyczna w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie

Zdrowy układ kostny przez całe życie

Jednak w późniejszych latach zarówno dorastające dziecko, jak i dorosły człowiek są narażeni na różnorodne czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie, w tym układ kostny.

Badania ortopedyczne to nie tylko oszacowanie skali istniejącego problemu lub wyłapanie nieprawidłowości, które w problem mogą się przerodzić. Konsultacje ortopedyczne pozwalają dopasować zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz ich częstotliwość. Lekarz specjalista dokładnie pokieruje i wskaże, co oraz kiedy robić. Potrzeby młodego oraz dorosłego organizmu są różne, a bycie nadgorliwym w chęciach poprawienia swojego zdrowia może przynieść negatywne skutki.

Dorośli powinni uwzględnić w swoim rocznym harmonogramie przeprowadzenie badań ortopedycznych. Szybkie tempo życia oraz siedząca praca z biegiem czasu potrafią dać o sobie znać uciążliwym bólem, który ogranicza zarówno sprawność, jak i codzienny komfort życia. Wszystkiego tabletką załatwić się nie da. Umawiając swoje dziecko do ortopedy warto więc pomyśleć również o sobie.Specjaliści
Stefan Matuszewski
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Skip to content Click to listen highlighted text!