Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Poradnia ortopedyczna

Poradnia ortopedyczna w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie

Zdrowy układ kostny przez całe życie

Jednak w późniejszych latach zarówno dorastające dziecko, jak i dorosły człowiek są narażeni na różnorodne czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie, w tym układ kostny.

Badania ortopedyczne to nie tylko oszacowanie skali istniejącego problemu lub wyłapanie nieprawidłowości, które w problem mogą się przerodzić. Konsultacje ortopedyczne pozwalają dopasować zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz ich częstotliwość. Lekarz specjalista dokładnie pokieruje i wskaże, co oraz kiedy robić. Potrzeby młodego oraz dorosłego organizmu są różne, a bycie nadgorliwym w chęciach poprawienia swojego zdrowia może przynieść negatywne skutki.

Dorośli powinni uwzględnić w swoim rocznym harmonogramie przeprowadzenie badań ortopedycznych. Szybkie tempo życia oraz siedząca praca z biegiem czasu potrafią dać o sobie znać uciążliwym bólem, który ogranicza zarówno sprawność, jak i codzienny komfort życia. Wszystkiego tabletką załatwić się nie da. Umawiając swoje dziecko do ortopedy warto więc pomyśleć również o sobie.Specjaliści
Stefan Matuszewski
specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst