Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Program Profilaktyki RZS Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w programie profilaktycznym dot. reumatoidalnego zapalenia stawów prowadzonym przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Do udziału w projekcie kwalifikowani są pacjenci w wieku od 18 do 65 lat, u których lekarz reumatolog nie stwierdził wcześniej reumatoidalnego zapalenia stawów i u których nie wdrożono leczenia np. stosując metotreksat.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wizyty w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie lub w Młochowie. W ramach projektu konsultują w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie – lek. med. Monika Maćkowska, i lek. med. Magdalena Strojnowska, w Ośrodku Zdrowia w Młochowie – lek. med. Iwona Kmera. Przed zgłoszeniem się na wizytę prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Formularze dostępne są w rejestracjach przychodni zarówno w Nadarzynie jak i w Młochowie, udostępniamy także wersję do pobrania i wypełnienia w domu.

Dodatkowo każdy uczestnik projektu zobowiązany jest do złożenia stosownego oświadczenia (dostępne w rejestracjach przychodni zarówno w Nadarzynie jak i w Młochowie, jak i do pobrania tutaj)  uczestnika projektu o udzielonym świadczeniu zdrowotnym. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Więcej informacji nt. projektu dostępne jest na: https://spartanska.pl/czy-to-rzs/Skip to content Click to listen highlighted text!