Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Poradnia stomatologiczna w Młochowie

W przychodni dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent był życzliwie przyjęty i zadowolony z wysokiej jakości usług.

W celu realizacji naszej misji wyposażyliśmy gabinet w wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny, a także współpracujemy tylko z doświadczonymi i wysokiej klasy specjalistami.

Pomimo dużego doświadczenia i osiągnięć, stale podnosimy kwalifikacje i poszerzamy swoją wiedzę. Lekarze pracują w oparciu o nowoczesny sprzęt i przy użyciu najlepszych materiałów, co pozwala utrzymać stały, wysoki poziom naszych usług.

Oddając w nasze ręce swoje zdrowie, mogą Państwo liczyć na wysoką jakość prowadzonego leczenia, a także na stałą opiekę medyczną w komfortowych warunkach.

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest stale powiększające się grono zadowolonych pacjentów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dokładnie opisujemy przebieg leczenia i wyczerpująco odpowiadamy na pytania.

Szanowni Państwo, w przypadku konieczności odwołania wizyty prosimy o poinformowanie personelu rejestracji tel. 22 739 48 40 wewn. 5.Zespół
Izabela Zawalska - Wojtyś
lekarz stomatolog
Marlena Bielecka
lekarz stomatolog
Tomasz Rogowiec
lekarz stomatolog
Marta Widalska
pomoc stomatologiczna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!