Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Deklaracje POZ

Szanowni Państwo, zachęcamy do składania deklaracji lekarza/pielęgniarki/położnej podstawowej opieki zdrowotnej do naszych placówek w Nadarzynie i Młochowie.

Na samym początku, aby zapewnić sobie odpowiednią opiekę medyczną, należy złożyć deklarację wyboru lekarza w wybranej przez siebie przychodni. Dopiero wtedy można korzystać z porad lekarza rodzinnego lub internisty w ramach POZ. Warto wiedzieć, że każdy ubezpieczony pacjent ma prawo także bezpłatnie zmienić swój wybór. Ośrodek zdrowia zapewnia kompleksową opiekę wszystkim pacjentom, począwszy od noworodków, poprzez starsze dzieci i młodzież, po dorosłych i seniorów.

Lekarze rodzinni przeprowadzą dokładny wywiad i ustalą dalsze działania, a pediatrzy zdiagnozują u dzieci każdy problem zdrowotny. Nasz personel wykona wszystko, co będzie do niego należało z jak największym zaangażowaniem. Przede wszystkim zrealizuje opiekę lekarską nad pacjentami oraz skoordynuje udzielenie pozostałych świadczeń medycznych. Jeśli lekarz POZ stwierdzi, że chory wymaga dalszych badań lub konsultacji to skierujemy go do sprawdzonej poradni specjalistycznej. Cały nasz personel wyróżnia się indywidualnym podejściem do pacjenta. Zapewniamy komfortowe i kompleksowe porady z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Posiadanie aktywnej deklaracji uprawnia do korzystania z bezpłatnych świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych z środków publicznych.

Wzory deklaracji dostępne są do pobrania poniżej.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z rejestracją w Nadarzynie i w Młochowie.Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst