Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Poradnie w Młochowie

W Ośrodku Zdrowia w Młochowie do dyspozycji naszych pacjentów dostępne są poradnie podstawowej opieki zdrowotnej. Poradnie czynne są codziennie w dni robocze od poniedziłku do piątku w godz. 08.00-18.00.

Oferujemy porady i usługi medyczne z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla całej rodziny, zapewniając odpowiednią opiekę lekarzy rodzinnych. POZ jest częścią polskiego systemu ochrony zdrowia. W ramach tego działu medycyny, każda ubezpieczona osoba może bezpłatnie wybrać lekarza rodzinnego, pielęgniarkę oraz położną. Dzięki temu pacjent ma zagwarantowaną kompleksową opiekę medyczną i dostęp do świadczeń lekarskich, w wybranej przez siebie przychodni lub w domu, jeśli tego wymaga jego stan zdrowia.

Zapewniamy porady i usługi lekarzy w ramach POZ, którzy specjalizują się w zapewnianiu opieki medycznej dzieciom zdrowym i chorym, oraz dorosłym. Na zakres Podstawowej Opieki Zdrowotnej składają się świadczenia profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze oraz pielęgnacyjne z dziedziny chorób wewnętrznych, pediatrii, medycyny ogólnej i rodzinnej.

Wszystkie usługi medyczne wykonywane są w tzw. trybie ambulatoryjnym. Zapewniamy naszym pacjentom wyjątkowy komfort i oferujemy najwyższej jakości, opiekę lekarza rodzinnego oraz internisty.Lekarze
Agnieszka Grzanka
specjalista medycyny rodzinnej

Agnieszka Grzanka - Umów się na wizyt
Halina Dybczak-Maret
Iwona Kmera
spejcalista medycyny rodzinnej

Iwona Kmera - Umów się na wizyt
Małgorzata Miks
specjalista pediatra
Wojciech Czapiuk
specjalista chorób wewnętrznych
Alvina Barczuk
lekarz medycyny
Emil Błazik
lekarz chorób wewnętrznych
Damian Wnuk

Pielęgniarki
Jadwiga Olszak
pielęgniarka
Katarzyna Patłaszyńska
pielęgniarka
Ewelina Rymaszewska
mgr pielęgniarstwa
Joanna Dębska
mgr pielęgniarstwa

Położne
Anna Zalewska
położna dyplomowana

Skip to content Click to listen highlighted text!