Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Poradnie w Młochowie

W Ośrodku Zdrowia w Młochowie do dyspozycji naszych pacjentów dostępne są poradnie podstawowej opieki zdrowotnej. Poradnie czynne są codziennie w dni robocze od poniedziłku do piątku w godz. 08.00-18.00.

Oferujemy porady i usługi medyczne z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla całej rodziny, zapewniając odpowiednią opiekę lekarzy rodzinnych. POZ jest częścią polskiego systemu ochrony zdrowia. W ramach tego działu medycyny, każda ubezpieczona osoba może bezpłatnie wybrać lekarza rodzinnego, pielęgniarkę oraz położną. Dzięki temu pacjent ma zagwarantowaną kompleksową opiekę medyczną i dostęp do świadczeń lekarskich, w wybranej przez siebie przychodni lub w domu, jeśli tego wymaga jego stan zdrowia.

Zapewniamy porady i usługi lekarzy w ramach POZ, którzy specjalizują się w zapewnianiu opieki medycznej dzieciom zdrowym i chorym, oraz dorosłym. Na zakres Podstawowej Opieki Zdrowotnej składają się świadczenia profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze oraz pielęgnacyjne z dziedziny chorób wewnętrznych, pediatrii, medycyny ogólnej i rodzinnej.

Wszystkie usługi medyczne wykonywane są w tzw. trybie ambulatoryjnym. Zapewniamy naszym pacjentom wyjątkowy komfort i oferujemy najwyższej jakości, opiekę lekarza rodzinnego oraz internisty.Lekarze
Agnieszka Grzanka
specjalista medycyny rodzinnej
Halina Dybczak-Maret
specjalista pediatra
Iwona Kmera
spejcalista medycyny rodzinnej
Małgorzata Miks
specjalista pediatra
Wojciech Czapiuk
specjalista chorób wewnętrznych
Alvina Barczuk
lekarz medycyny
Beata Frącka
lekarz pediatra
Joanna Jezierna-Golik
lekarz pediatra
Damian Wnuk
lekarz medycyny

Pielęgniarki
Jadwiga Olszak
pielęgniarka
Katarzyna Patłaszyńska
pielęgniarka
Ewelina Rymaszewska
mgr pielęgniarstwa

Położne
Anna Zalewska
położna dyplomowana

Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst