Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Życzenia świąteczne

🎄Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym złożyć wszystkim naszym pacjentom oraz mieszkańcom gminy serdeczne życzenia radości, spokoju i zdrowia. Niech ten świąteczny czas przyniesie Wam chwilę wytchnienia od codziennych trosk; czas spędzony w gronie najbliższych osób lub tak, jak sami zaplanujecie.

Niech nadchodzący rok będzie dla Was czasem zdrowia, pomyślności i pokoju. Niech spełnią się marzenia i plany. Dziękujemy za to, że jesteście z Nami.

🎄Dziękuję za pamięć i życzenia świąteczne oraz codzienną współpracę władzom Gminy Nadarzyn oraz Powiatu Pruszkowskiego: Panu wójtowi Dariuszowi Zwolińskiemu, zastępcy Januszowi Rajkowskiemu, Tomaszowi Muchalskiemu, Pani Agnieszce Kuźmińskiej, pracownikom Fundacji „Szlakiem Tęczy”, komendantowi Policji Panu Marcinowi Kwiatkowskiemu oraz komendantowi Straży Gminnej Panu Adamowi Piskorzowi, Zarządowi i Pracownikom Przedsiębiorstwa Komunalnego w Nadarzynie, przedstawicielom Instytucji Publicznych oraz Oświaty z terenu gminy oraz powiatu pruszkowskiego, prezesowi Mago Panu Januszowi Cieplińskiemu, środowiskowi duszpasterskiemu, siostrom z Walendowa i Kostowca.

🎄Szczególnie podziękowania za cały rok wspólnej pracy kieruję do mojego Zespołu z Ośrodka zdrowia w Nadarzynie i w Młochowie. To dla mnie zaszczyt być z Wami i być dla Was!🎁👍

dziękuję

dyr. Adam Chustecki

Skip to content Click to listen highlighted text!