Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Współpraca z Narodowym Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

W ramach współpracy z Narodowym Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w przychodni w Nadarzynie realizowane są dwa programy:

  1. Program dot. reumatoidalnego zapalenia stawów prowadzony przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Do udziału w projekcie kwalifikowani są pacjenci w wieku od 18 do 65 lat, u których lekarz reumatolog nie stwierdził wcześniej reumatoidalnego zapalenia stawów i u których nie wdrożono leczenia np. stosując metotreksat .
  2. Program dot. koordynacji złamań osteoporotycznych umożliwiający wczesna diagnostykę, prewencję i leczenie osteoporozy kobiet w wieku 50-70 lat.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wizyty w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie lub w Młochowie.  Zachęcamy do korzystania z naszej oferty usług, ponieważ dokładamy wszelkich starań aby uczestniczyć w różnych projektach z korzyścią dla naszych pacjentów.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst