Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Trwa remont przychodni w Nadarzynie!

Od 17 lipca, czyli od poniedziałku,  trwa remont przychodni w Nadarzynie. W tym czasie pacjenci mogą korzystać z porad medycznych
w Ośrodku Zdrowia w Młochowie. – Jest to pewnego rodzaju niedogodność dla naszych pacjentów, ale  już lata praktyki pozwalają nam stwierdzić, że całkowite wyłączenie przychodni pozwala przeprowadzić sprawnie remont- zaznacza dyrektor SPG ZOZ Nadarzyn/Młochów dr Adam Chustecki. – Prace remontowe zawsze są starannie zaplanowane. Odpowiadamy na potrzeby naszych pacjentów, których cenne sugestie zawsze bierzemy pod uwagę, ponieważ przychodnia jest dla pacjentów i to oni powinni czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie. Podążamy za nowinkami technicznymi i medycznymi, stąd też nieustanne prace podwyższające poziom świadczonych przez nas usług.

Tegoroczne plany remontowe zakładają m.in.:  wymianę drzwi do gabinetów, odświeżenie poczekalni oraz gabinetów, ale przede wszystkim zakup nowoczesnego sprzętu do gabinetu stomatologicznego! Już za kilka dni pacjenci będą korzystać z nowoczesnego UNITU stomatologicznego.

Przypominamy, że po zakończeniu prac w Nadarzynie rozpocznie się remont placówki w Młochowie.

      

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!