Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Szczepienia seniorów p/COVID-19

Zgodnie z planem, w dniu dzisiejszym, rozpoczęliśmy  stacjonarne szczepienia seniorów przeciwko COVID-19 w przychodni w Nadarzynie, jutro realizacja kolejnych dawek w przychodni w Młochowie!
Akcja szczepień przebiegała sprawnie nie tylko za sprawą personelu, ale także dzięki współpracującym seniorom, którzy przybyli  przygotowani na szczepienia min. z wypełnionym kwestionariuszem szczepień  (do pobrania na naszej stronie www.zoznadarzyn.pl lub w przychodni) oraz łatwym dostępem do ramienia. Zainteresowanie szczepieniami jest bardzo duże, co potwierdzają statystyki zgłoszeń telefonicznych: zwiększone trzykrotnie, po uruchomieniu zapisów na szczepienia! Niestety nikt z nas ani Samorządu nie ma wpływu na ilość otrzymywanych dawek, ponieważ ograniczenia w szczepieniach wynikają z ogólnego braku szczepionek. Powtórzmy, że zespół medyczny w przychodni jest gotowy do zaszczepienia 10 -krotnie większej liczby pacjentów względem aktualnie zaplanowanych dostaw!
O wznowieniu zapisów na szczepienia będziemy Państwa informować na bieżąco! Pacjenci mogą zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online dostępny na stronie:
 www.gov.pl lub pod numerem tel. 989.

Skip to content Click to listen highlighted text!