Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Światowy Dzień Zdrowia

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

7 kwietnia 2018 r. obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia – w związku z tym, w SP w Nadarzynie odbyła się zdrowa biesiada zorganizowana przez panią dyrektor I. Bogusiewicz, uczniów, wychowawców klasy V c oraz IV e oraz zaproszonych na tę biesiadę-  pielęgniarkę szkolną M. Karpińską oraz dyrektora SPG ZOZ w Nadarzynie. Atrakcją było wspólne przygotowanie zdrowych potraw. Dyrektor miał przyjemność razem z chłopcami przygotować owocowe szaszłyki, które trafiły na stół i bardzo szybko zniknęły… Pani dyrektor wraz z pielęgniarką szkolną wspierała przy przyrządzaniu kanapek- uczennice. Było gwarno, radośnie i … zdrowo!
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w  wydarzeniu promującym zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie.
W swojej codziennej praktyce kierujemy się słowami Jana Pawła II z Homilii z 1987 r.  „Do chorych”, która bardzo mocno podkreśla znaczenie profilaktyki oraz pokazuje, że służba zdrowia jest powołaniem życiowym, misją a przede wszystkim otwarciem na drugiego człowieka.
Działania pracowników przychodni, niesienie codziennej pomocy, organizacja wszelkich akcji profilaktycznych jest możliwa dzięki wieloletniej współpracy z Gminą Nadarzyn.
Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]   [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Skip to content Click to listen highlighted text!