Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Świadczenia w ramach NFZ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Szanowni Pacjenci,

Informujemy, że dostępność do usług ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, stomatologii czy świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych nieodpłatnie w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego zależy wyłącznie od wielkości finansowania przyznanego przez Płatnika – Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dyrektor SPG ZOZ w Nadarzynie wielokrotnie starał się o zwiększenie przyznanych limitów.
W ostatnim czasie znaczącą poprawę finansowania uzyskano dla świadczeń fizjoterapii ambulatoryjnej. Realne możliwości ubiegania się o podwyższenie limitów w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej czy rozszerzenia zakresu usług o nowe poradnie nastąpią w momencie ogłoszenia nowych konkursów przez Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, co jest oczekiwane wiosną br.

Wydłużający się czas oczekiwania na wizytę w poradniach specjalistycznych spowodowany jest wyłącznie ograniczoną pulą środków przyznanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

[/vc_column_text][vc_column_text]

.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!