Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Sukces Nadarzyńskiego Tygodnia Zdrowia-ponad 900 pacjentów skorzystało z badań!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]W dniach 20-24.03.2017r. odbył się po raz kolejny  Nadarzyński Tydzień Zdrowia, który zakończył się sukcesem- z oferty badań laboratoryjnych skorzystało ponad 900 osób!

To satysfakcjonujący wynik!-stwierdził  dyrektor SPG ZOZ Nadarzyn/Młochów, dr Adam Chustecki- Uzyskany wynik świadczy o tym,
że nasi pacjenci mają coraz większą świadomość i coraz chętniej inwestują w swoje zdrowie. Nie jestem specjalistą od lokat bankowych, ale z pełną odpowiedzialnością  polecałem wszystkim pacjentom przygotowaną przez nasz personel ofertę badań laboratoryjnych. Opracowane zostały trzy pakiety badań dostosowane do różnej grupy wiekowej, zarówno dla dzieci, dorosłych jak i osób w podeszłym wieku.

W tych dniach ośrodek zdrowia w Nadarzynie jak i w Młochowie odwiedziło wielu zadowolonych z badań pacjentów, którzy nie szczędzili pochwał kierowanych pod adresem personelu oraz organizacji pracy w trakcie trwania akcji. –Akcja profilaktyczna bardzo przemyślana nie tylko pod względem wyboru badań ale także pod kątem organizacji- stwierdziła pacjentka przychodni, pani Małgosia- Dużym zaskoczeniem dla mnie byli panowie otaczający opieką pacjentów już od wejścia. Sprawnie zostałam pokierowana do właściwego gabinetu a także uzyskałam wyczerpującą  informację na temat wykonywanych badań.
-Takich akcji powinno być w naszej przychodni jeszcze więcej, ponieważ nie ma nic cenniejszego od zdrowia!– stwierdził pan Janusz- Dlatego cieszę się, że mogłem skorzystać z Nadarzyńskiego Tygodnia Zdrowia.

W trakcie akcji profilaktycznej pacjenci mogli wypełnić ankietę satysfakcji pacjenta, która dostarczy cennych informacji zwrotnych będących podstawą przy planowaniu kolejnych badań.

-Osiągnęliśmy sukces- cieszy się pielęgniarka, osoba odpowiedzialna za akcję, pani Ewelina Suchecka-Ale na tym nie poprzestaniemy. Sukces jest siłą napędzającą nas do organizowania kolejnych akcji profilaktycznych w myśl zasady: Lepiej zapobiegać niż leczyć.  Cieszę się, że pacjenci są usatysfakcjonowani, ponieważ  wiemy, że ma sens to, co na co dzień robimy.

Zachęcamy do korzystania z oferty medycznej
SPG ZOZ Nadarzyn/ Młochów oraz do śledzenia strony internetowej przychodni: www.zoz.nadarzyn.pl.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]        [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=tP6ypl2kGTg&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]

Skip to content Click to listen highlighted text!