Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Mobilny Punkt Szczepień – Szczepić się czy nie szczepić?

Szczepić się czy nie szczepić?

To decyzja indywidualna. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcy Gminy Nadarzyn oraz pacjenci SPG ZOZ w Nadarzynie mieli możliwość zaszczepienia się w dwóch przychodniach:

SPG ZOZ w Nadarzynie, ul. Sitarskich 3 
FILIA w Młochowie, ul. Mazowiecka 5A
rejestracja – tel. 22 739 48 40 oraz tel. 574 567 029

oraz w MOBILNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ – tu nie obowiązuje rejestracja!

Nie po raz pierwszy w historii spotykamy się z zagrażającą nam epidemią. Mimo że lekarze i naukowcy walczą o nasze życie i zdrowie, my również musimy do tej walki dołączyć. Pamiętajmy, że nasze zdrowie w największym stopniu zależy od nas samych. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego oraz zadbajmy o zasłanianie ust 
i nosa maseczką ochronną w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia. W trakcie pandemii SARS- CoV-2 narażeni jesteśmy nie tylko my, ale i nasi najbliżsi. Z tego powodu, podejmując decyzję o szczepieniu weźmy pod uwagę zdrowie innych osób.

– Ludzkość się uczy, poznaje, odkrywa nowe oblicza wirusa. Mimo różnych jego wariantów szczepienia są jedyną, jak na razie, skuteczną metodą ochrony przed powikłaniami, dlatego zadbaliśmy o to, aby pacjenci, mieli możliwość skorzystania ze szczepienia w Nadarzynie i w Młochowie – stwierdza dyr. Adam Chustecki. – Nikogo do szczepienia nie zmuszamy, ale dajemy możliwość wyboru, ponieważ codziennie w przychodniach szczepimy Pfizerem oraz Moderną, wyjaśniamy wątpliwości, odpowiadamy na wiele nurtujących pytań związanych ze szczepieniem – od tego też jesteśmy! Dodatkowo uruchomiliśmy Mobilny Punkt Szczepień, gdzie szczepimy bez rejestracji szczepionką Janssen w różnych miejscach na terenie Gminy Nadarzyn, m.in. w Parku w Młochowie czy też na terenie parkingu supermarketu Warus. Zapraszamy.

piel. Teresa Kot w obstawie funkcjonariuszy policji
z-ca dyr. Michał Bieńkowski, piel. Teresa Kot, funkcjonariusze policji, pacjenci

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!