Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Koronawirus – uruchamiamy telefoniczną konsultację

Uruchamiamy w przychodni możliwość telefonicznej konsultacji w sytuacjach podejrzenia zakażenia koronawirusem. Zależy nam na tym, aby pacjenci mogli wyjaśniać wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia i dalszego postępowania poza przychodnią, aby nie narażać, w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem, pozostałych pacjentów na zakażenie. Jeden chory pacjent może być źródłem zakażenia wszystkich pozostałych osób w poczekalni!

W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA NIE ZGŁASZAJ SIĘ SAM DO PRZYCHODNI CZY SZPITALA
– BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA
Z LEKARZEM.

Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. 

Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Konsultanci poinformują Cię:

  • czym jest koronawirus
  • jak się zabezpieczyć przed koronawirusem
  • co zrobić, gdy wracasz z kraju, w którym zdarzyły się przypadki zakażenia koronawirusem i masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia
  • gdzie znajdziesz najbliższą placówkę inspekcji sanitarnej lub oddział zakaźny szpitala oraz dowiesz się jak się z nimi skontaktować
  • gdy będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości związane z postępowaniem w sytuacji podejrzenia zakażania koronawirusem.

Połączenie z Telefoniczną Informacją Pacjenta jest bezpłatne, a z konsultantami porozmawiasz przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst