Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Konsultacje lekarza psychiatry

Strach przed lekarzem psychiatrą nadal jest w wielu osobach bardzo mocno zakorzeniony. Niegdyś powszechne było przekonanie, że jest to lekarz, do którego „zwyczajni” ludzie nie chodzą. Dlatego wizyta u lekarza psychiatry uważana była za stygmatyzującą, a przez to bardzo wstydliwą. Nie ma się czego bać! Lekarz psychiatra jest lekarzem jak każdym innym. Nie masz oporów, by udać się do lekarza, gdy czujesz ból fizyczny, prawda? Nie powinieneś ich też mieć, gdy odczuwasz ból i problemy psychiczne. Przeczytaj jak wygląda wizyta u psychiatry, dowiedz się jakich pytań możesz się spodziewać i przestań się bać!

Zapraszamy do skorzystania z porad lekarza psychiatry w ośrodku zdrowia w Nadarzynie/Młochowie! Mamy jeszcze wolne terminy! Bezpłatnie dla pacjentów zadeklarowanych do przychodni lub mieszkańców Gminy Nadarzyn!

Rejestracja 22 739 48 40.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!