Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Dyr. A. Chustecki wraz z Wójtem GN D. Zwolińskim w DDOM

Dzienny Dom Opieki Medycznej! (archiwum FB Wójt GN) – tak o nas napisali:)

Z inicjatywy dyrekcji nadarzyńskiego ośrodka zdrowia, przy wsparciu naszego samorządu i dzięki dotacji Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego od czerwca br funkcjonuje w naszej gminie Dzienny Dom Opieki Medycznej dla osób starszych.

W tym roku umiejscowiony jest on w gościnnych progach Domu Zakonnego Sióstr Franciszkanek w Kostowcu. Jednak w przyszłości będziemy chcieli prowadzić tego typu placówkę na terenie nowo budowanego Centrum Usług Medycznych w Nadarzynie.

Nadarzyński Ośrodek Zdrowia zapewnia swoim pensjonariuszom nie tylko codzienny dojazd i wyżywienie, ale również szeroko pojętą opiekę medyczną i liczne atrakcje.

Nasi seniorzy spędzają dzięki temu po kilka godzin dziennie w sympatycznej grupie osób i mają szanse lepiej zadbać o swoje zdrowie tak fizyczne jak i kondycję psychiczną.

Obecny program i środki zaplanowane są do 31 grudnia 2023. Jednak już dziś wraz z Dyrektorem ZOZ w Nadarzynie Dr. Adamem Chusteckim dostrzegamy ogromną potrzebę kontynuowania tego typu programu w przyszłości.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!