Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Akcja laryngologiczna – 24.03.2018 r.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

24 marca 2018 r. odbyła się Akcja laryngologiczna
w Ośrodku Zdrowia w Nadarzynie!

Od godz. 10.00 pacjenci zadeklarowani do przychodni, mieszkańcy Gminy Nadarzyn mogli skorzystać z bezpłatnej akcji profilaktycznej sprawdzającej słuch! Tego dnia można było wykonać audiogram, wykonać czyszczenie uszu i co najważniejsze skorzystać z konsultacji specjalistów związanych na co dzień z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Z naszej akcji skorzystało ok. 80 pacjentów, co nas bardzo ucieszyło – twierdzi dyrektor przychodni dr A. Chustecki. – Zostali przebadani także Ci, którzy nie byli zapisani na listę. Zależało nam na tym, aby udzielić fachowej porady medycznej wszystkim, którzy jej potrzebowali .  Tym bardziej, że udało nam się sprowadzić na badanie sprzęt, którym mogą pochwalić się jedynie wyspecjalizowane kliniki.Planujemy kolejne akcje profilaktyczne, dlatego zachęcamy do zaglądania na naszą stronę oraz Facebooka.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]       [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!