Jesteśmy placówką z tradycją. Początki opieki zdrowotnej sięgają XVI wieku, kiedy to Zofia z Mrokowskich Nadarzyńska wraz z Barbarą Pilikowską założyły pierwszy szpital pod wezwaniem św. Ducha. Za sprawą znakomitego zespołu lekarzy specjalistów, wykwalifikowanego personelu oraz nowoczesnej aparatury, zapewniamy kompleksową opiekę medyczną Pacjentom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Nieustanna dbałość o utrzymanie wysokiego standardu usług medycznych oraz umiejętność szybkiego dostosowania się do oczekiwań Pacjentów pozwoliły Ośrodkowi Zdrowia zyskać uznanie, szacunek zarówno wśród Pacjentów,
jak i partnerów biznesowych:

„…Ośrodek Zdrowia w Nadarzynie to miejsce, w którym można zasięgnąć profesjonalnej porady i pomocy
nawet kiedy jest dużo pacjentów w poczekalni..”
„…Nie żałuję przynależności do tej placówki. Pacjent jest tu traktowany jak człowiek.
Personel medyczny jak i pomocniczy jest miły, a to dodaje otuchy…”

 

Świadczymy usługi w zakresie medycy pracy oraz  podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Posiadamy dwie placówki medyczne:

SPG ZOZ w Nadarzynie, ul. Sitarskich 3
FILIA w Młochowie, ul. Mazowiecka 5 A

Nasze  przychodnie  udzielają  profesjonalnej pomocy i porad medycznych. Gabinety są wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy certyfikowany sprzęt diagnostyczny, a wyspecjalizowana kadra zapewnia najlepszy standard opieki. Nasza oferta jest kierowana zarówno do osób indywidualnych jak i do firm. Spełniamy wszystkie prawne wymagania i jesteśmy przejąć całość zobowiązań związanych z opieką medyczną pracowników. W codziennej pracy łączymy profesjonalizm, doświadczenie i otwarte podejście do pacjenta na każdym kroku współpracy.