Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Zbadaj swoje piersi

Braster®Pro – WSPARCIE DIAGNOSTYKI RAKA PIERSI

Rak piersi jest najczęściej diagnozowanym nowotworem złośliwym wśród kobiet. Chorują na niego coraz młodsze kobiety. Co roku w Polsce ponad 17 000 kobiet ma diagnozowany ten nowotwór, a 6000 kobiet umiera z jego powodu.

Ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy również kobiet, które nie są w grupie ryzyka. Rak piersi może podwoić swoją objętość w ciągu 80 dni, dlatego wykonywanie badania USG lub mammografii raz na 2 lata jest niewystarczające, by mieć pewność wykrycia zmian na bardzo wczesnym etapie, a tym samym mieć prawie 100% szansy na wyleczenie. Rak piersi agresywnego typu rozwija się szybko i znacznie częściej występuje u młodych kobiet, przed 50 rokiem życia. A to właśnie te kobiety nie są objęte państwowym programem profilaktycznym.

Badanie Brasterem Pro jest skuteczną, obiektywną i bezbolesną metodą obrazowania piersi oraz wartościowym uzupełnieniem badań USG i mammografii. Żadna z obecnych na rynku metod nie jest w 100% skuteczna. Dlatego korzystanie z kilku metod diagnostycznych jednocześnie, zwiększa szanse na wczesne wykrycie zmian patologicznych.

Skip to content Click to listen highlighted text!