Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Zbadaj swoje piersi

Braster®Pro – WSPARCIE DIAGNOSTYKI RAKA PIERSI

Rak piersi jest najczęściej diagnozowanym nowotworem złośliwym wśród kobiet. Chorują na niego coraz młodsze kobiety. Co roku w Polsce ponad 17 000 kobiet ma diagnozowany ten nowotwór, a 6000 kobiet umiera z jego powodu.

Ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy również kobiet, które nie są w grupie ryzyka. Rak piersi może podwoić swoją objętość w ciągu 80 dni, dlatego wykonywanie badania USG lub mammografii raz na 2 lata jest niewystarczające, by mieć pewność wykrycia zmian na bardzo wczesnym etapie, a tym samym mieć prawie 100% szansy na wyleczenie. Rak piersi agresywnego typu rozwija się szybko i znacznie częściej występuje u młodych kobiet, przed 50 rokiem życia. A to właśnie te kobiety nie są objęte państwowym programem profilaktycznym.

Badanie Brasterem Pro jest skuteczną, obiektywną i bezbolesną metodą obrazowania piersi oraz wartościowym uzupełnieniem badań USG i mammografii. Żadna z obecnych na rynku metod nie jest w 100% skuteczna. Dlatego korzystanie z kilku metod diagnostycznych jednocześnie, zwiększa szanse na wczesne wykrycie zmian patologicznych.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!