Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Zabezpieczenie medyczne

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Aktywnie uczestniczymy w wielu akcjach organizowanych na terenie Gminy Nadarzyn.
-Dbamy o bezpieczeństwo  wszystkich osób przebywających w danym miejscu. W większości mogą to być drobne sytuacje gdzie zostanie udzielona pierwsza pomoc np. w postaci założenia opatrunku,  ale nigdy nie wiemy czy tylko na tym się skończy. Jak wiadomo w większości przypadków to czas podjętych działań decyduje o życiu lub śmierci poszkodowanego. Wiele osób boi się podejmowania działań bo nie potrafi, bądź nie ma niezbędnego sprzętu. Zapewniając zabezpieczenie medyczne wiemy, że w razie potrzeby będzie na miejscu ratownik, który ma niezbędny sprzęt do udzielania pierwszej pomocy!- zapewnia dyr. A. Chustecki.

Wspieraliśmy Szkołę Podstawową w Młochowie, Szkołę Podstawową w Nadarzynie, Piknik organizowany przy Kościele w Nadarzynie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Kliknij i odsłuchaj zaznaczony tekst