Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Nowi lekarze w SPG ZOZ w Nadarzynie

Miło nam poinformować, że szeregi przychodni w Nadarzynie i w Młochowie zasilili nowi lekarze! Nowe twarze pojawiły się już w stomatologii, okulistyce, kardiologii oraz poradni internistycznej. Dyrektor SPG ZOZ w Nadarzynie zapewnia, że to jeszcze nie koniec. – Staramy się cały czas wzbogacać ofertę przychodni w Nadarzynie jak i w Młochowie poprzez realizację różnorodnych programów profilaktycznych a także zatrudnienie nowego personelu. Jedynym naszym ograniczeniem jest już zdecydowanie za mała baza lokalowa! Z niecierpliwością czekamy na nowy ośrodek zdrowia, który ma powstać w najbliższej przyszłości. – stwierdza dyr. Adam Chustecki.

Dzięki nowej inwestycji zwiększy się dostępność do lekarzy, w tym specjalistów oraz liczby projektów realizowanych przez SPG ZOZ. Działanie jest wynikiem porozumienia Gminy Nadarzyn i SPG ZOZ w Nadarzynie.

Na łamach naszej strony oraz social mediów będziemy prezentować sylwetki lekarzy, którzy dołączyli do zespołu.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla Pacjentów zadeklarowanych do SPG ZOZ w Nadarzynie dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy:

  • SPZZOZ w Pruszkowie, ul. Andrzeja 23, tel. 22 758 67 14;
  • MAZOWIECKIE CENTRUM REHABILITACJI STOCER Sp. z o.o., ul. Powstańców 7 lok U2, tel. 22 888 29 20
    (UWAGA! Dostępny także pediatra – nie we wszystkie dni tygodnia, upewnić się przed wizytą).
  • Teleplatforma Pierwszego Kontaktu pod nr tel. 800 237 200
Skip to content Click to listen highlighted text!