Centrala Nadarzyn i Młochów: 22 739 48 40
search

Nasze starania przyniosły efekt!

To niewątpliwie fantastyczna wiadomość! Otrzymanie środków z Urzędu Marszałkowskiego na wsparcie Dziennego Domu Opieki Medycznej umożliwia kontynuację Programu, który cieszył się dużym zainteresowaniem. – Dzięki tym funduszom możemy prowadzić programy terapeutyczne i zajęcia, które pomogą pensjonariuszom w utrzymaniu aktywności umysłowej oraz poprawie jakości ich życia – zapewnia dyr. Adam Chustecki.

Biorąc pod uwagę specyfikę chorób otępiennych, stawiamy na zintegrowane nowoczesne technologie i terapie, które mogą przynieść dodatkowe korzyści naszym seniorom.

Przyznane fundusze umożliwią nam nie tylko utrzymanie obecnych standardów, ale także wprowadzenie ewentualnych usprawnień i ulepszeń, które poprawią komfort życia pensjonariuszy – informuje Marzena Dzięciołowska, opiekun medyczny. – Inicjatywa jest bardzo potrzebna, ponieważ od czerwca do grudnia, w pierwszym etapie funkcjonowania opieki, zauważyliśmy ogromny postęp i rozwój wśród naszych seniorów, którzy z każdym dniem otwierali się na nowe doświadczenia, na siebie, nabierali zaufania a przede wszystkim nabierali chęci do życia.

Dziękujemy instytucjom oraz wszystkim, którzy włączyli się w nasze starania, dziękujemy także wszystkim pracownikom, terapeutom, którzy z ogromną troską dbają o pensjonariuszy. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie cenne, a uzyskane fundusze pozwolą kontynuować naszą misję z jeszcze większym zaangażowaniem.

Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego

Adam Struzik

Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego

Gmina Nadarzyn

Dariusz Zwoliński – Wójt Gminy Nadarzyn

Skip to content Click to listen highlighted text!